drizoro strona główna
Doradztwo techniczne

Aby polecić odpowiedni produkt lub system i wykonać poprawnie aplikację danego materiału, istnieje wiele czynników mających wpływ na końcowy efekt danej pracy.

Firma DRIZORO w pełni świadoma tej odpowiedzialności służy pomocą techniczną oraz doradztwem na każdym etapie począwszy od projektowania, aż do zakończenia robót. Cyklicznie organizowane są szkolenia dla naszych dystrybutorów i doradców technicznych w celu jak najlepszej obsługi naszych klientów.


 


Firma DRIZORO cały czas przywiązuje ogromną wagę do problematyki ochrony środowiska. Większość materiałów, które znajdują się w programie sprzedaży firmy DRIZORO są przyjazne dla środowiska.

W celu lepszego dotarcia do naszych klientów prezentujemy się w imprezach targowych branży budowlanej na terenie całego kraju.

Na XI Ogólnopolskich Targach Budownictwa GRYF - BUD'97 firma CARMEN otrzymała nagrodę GRAND - PRIX za wyroby MAXSEAL FLEX i MAXPLUG oraz została wyróżniona ZŁOTĄ KIELNIĄ przez Ogólnopolski Tygodnik Budowlany PROFILE za wysoką pozycję na rynku wyrobów i usług szeroko pojętego budownictwa.

Przedsiębiorstwo CARMEN oraz wszystkie biura techniczne jak i dystrybutorzy na terenie kraju są do Państwa dyspozycji i służą profesjonalnym doradztwem technicznym i w każdej chwili są gotowi do udzielenia kompetentnej odpowiedzi na wszelkie pytania zadane przez telefon, fax oraz e-mail.


   

2009 © Copyright Drizoro-Poland Przedsiębiorstwo CARMEN Sp. z o.o.
created by Nevicom